ULAŞIM

Düzce Üniversitesine ait iki ayrı yerleşke bulunmaktadır. Her iki yerleşke de Konuralp'te yer almaktadır.

Fakültemiz, Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi ile birlikte küçük yerleşke (bilinen adıyla "Eski Hastane") içerisinde bulunmaktadır.

Konuralp Müzesi'ne yakın konumdadır.


Google maps görünümü için koordinatlara tıklayınız: 40°54'13.9"N 31°09'06.5"E

Özel Araçla Ulaşım

Düzce konum olarak Ankara-İstanbul'un tam ortasında bulunduğundan ulaşımı kolay bir il olma avantajına sahiptir.

İstanbul istikametinden gelenler: TEM Düzce (Batı) gişelerinden çıkınız. Bağlantı yolundan D 100 karayoluna katılarak doğu istikametine devam ediniz. Yaklaşık 9 km sonra Düzce merkezdeki Çoban Kavşağına geleceksiniz. Kavşaktan Akçakoca-Ereğli yönüne dönünüz. D 655 karayolunu yaklaşık 8 km takip ediniz.

Ankara İstikametinden gelenler: TEM Düzce (Doğu) gişelerinden çıkınız. Bağlantı yolundan D 100 karayona katılarak batı istikametine devam ediniz.Yaklaşık 10 km sonra Düzce merkezdeki Çoban Kavşağına geleceksiniz. Kavşaktan Akçakoca-Ereğli yönüne dönünüz. D655 karayolunu yaklaşık 8 km takip ediniz.

Toplu Taşıma Aracıyla Ulaşım

DOLMUŞ: Herhangi bir firmayla Düzce otogarına geldiniz. Hemen kuzey yönündeki Akçakoca-Ereğli-Zonguldak istikametine giden D-655 üzerindeki dolmuş durağına geçin. Sizi kampüse götürmek için çalışan toplu taşıma aracı mevcuttur.

OTOBÜS: Fakültemize otogardan gelmek isteyenler, OSMANÇA durağını kullanabilmektedir. Otogardan Akçakoca yoluna yüründüğünde sağdaki ilk durak OSMANÇA durağıdır.

Fakültemize şehir içinden gelmek isteyenler ise, Belediye ve Avm arasındaki duraklardan numaraları kontrol ederek Belediye Otobüslerini kullanabilirler.  Otobüsler şehir içi ve Konuralp arasında ring yapmakta ve duraklar hep yolun sağ tarafında kalmaktadır.

Otobüsün üzerinde Üniversite yazıyor ise büyük kampüse, Konuralp yazıyor ise fakültemizin bulunduğu küçük kampüse (eski hastaneye) gider.

Büyük yerleşkenin (üniversitenin) bulunduğu yer Beçi adıyla da anılır.

Belediye Otobüs Saatleri için: http://www.duzce.bel.tr/maddelist.asp?q=389